Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
52 posty 441 komentarzy

Świat według Kowalskiego

kowalskijan584 - zastanawiam się, dlaczego Polacy są tacy ciapowaci i co zwykły kowalski może z tym zrobić? Każda droga ku poprawie składa się z tysięcy małych kroków więc tutaj będę je gromadził

12 prezydentów miast popierających przyjmowanie nachodźców.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Notka typu "kopiuj-wklejka" ("wlepka") czyli do łatwego rozpowszechniania w sieci, aby pamięć nie zagasła o tych "pięknych" politykach.

12 prezydentów miast popierających przyjmowanie islamistów (w nawiasach pochodzenie polityczne, PO-Platforma Obywatelska, SLD - Sojusz Lewicy Demokratycznej, KWW- Komitet Wyborczy Wyborców):

1. Białystok, Tadeusz Truskolaski (KWW Tadeusz Truskolaski z poparciem PO)
2. Bydgoszcz, Rafał Bruski (PO)
3. Gdańsk, Paweł Adamowicz (PO)
4. Katowice,  Marcin Krupa (bezpartyjny ale wg Wikipedii "w 2015 był jednym z założycieli komitetu wyborczego Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich.")
5. Kraków, Jacek Majchrowski (bezpartyjny)
6. Lublin, Krzysztof Żuk (PO)
7. Łódź, Hanna Zdanowska (PO)
8. Poznań, Jacek Jaśkowiak (PO)
9. Rzeszów, Tadeusz Ferenc (SLD)
10.Szczecin, Piotr Krzystek (bezpartyjny ale był w PO,wg Wikipedii "w 2015 był jednym z założycieli komitetu wyborczego Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich.")
11.Warszawa, Hanna Gronkiewicz-Waltz, (PO)
12.Wrocław, Rafał Dutkiewicz (KWW Rafał Dutkiewicz z poparciem PO).


Źródła:
https://www.wprost.pl/kraj/10062931/Prezydenci-12-polskich-miast-zadeklarowali-wspolprace-ws-problemu-migracji.html
Wikipedia (wersja polska, stan na 12.08.2017).
 

Zapisać sobie, jeśli się chce to poprawiać (merytorycznie i graficznie),
zmieniać, dopasować, kopiować, wklejać (np. w komentarzach internetowych).
 

KOMENTARZE

 • 12.Wrocław, Rafał Dutkiewicz
  Prezydent Wrocławia poinformował także, że oddaje Fundacji Ukraina 50 tys. euro z otrzymanej niedawno Niemieckiej Nagrody Narodowej, mając na uwadze dobro Ukraińców przebywających u nas.

  „Chcę, by czuli się jak u siebie. Ich obecność we Wrocławiu to błogosławieństwo. Dzięki nim nasze miasto staje sie jeszcze bardziej wielokulturowe – powiedział Rafał Dutkiewicz, przekazuje serwis Tu Wrocław.

  Wrocław jest jednym z największych skupisk Ukraińców w Polsce, których ilość szacuje się między 50 a 65 tys., czyli 8-10 proc ogółu mieszkańców miasta.

  Przypomnijmy, że wrocławscy aktywiści wystąpili z wnioskiem o przyznanie tak dużej grupie mieszkańców, którymi są Ukraińcy formalnej reprezentacji we władzach miejskich.
  http://wschodnik.pl/spoleczenstwo/item/12530-we-wroclawiu-mianowano-pelnomocniczke-ds-ukrainskich.html
 • Te delaracje "współczucia", "chęci pomocy", "praw człowieka"
  to wszystko fałsz i o obłuda.
  W istocie te deklaracja o woli przyjmowania uchodźców to deklaracje lojalności wobec planów globalnej mafii żydowskiej.
  To deklaracje chęci służenia, robienia "kariery" zdrajcy na rzecz globalnego żydowskiego hegemona.

  Te deklaracje to też zdjęcie maski i jawne stanięcie po stronie wrogów Polski.
  (bo to bardzo opłacalne, hegemon ma drukarki dolarów ale pewnie to nie jedyna motywacja).
 • Ci prezydenci powinni być niezwłocznie aresztowani za probę sprowadzenia...
  realnego zagrożenia na naród Polski i w związaną z tym zdradę stanu.
 • Są koniem
  .
  @Nibiru 17:15:06

  "chcą cichaczem wciagnąć do Polski "wielbłąda trojańskiego" "

  To raczej oni sami są tym koniem trojańskim, których cała rzesza rozkłada kraj

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  nie ma demokracji bez tego "konia".

  NIe mam nic przeciwko ludziom dobrym a nawet bardzo dobrym, ale ich zaproszenie ma być opłacone przez ludzi złych i bardzio złych, nie mówiąc o konsekwencjach, jakie ta zła rzesza już dziś ponosi

  - http://kdgwna.blogspot.com/2015/03/syj.html#Nazd

  O tym, że chodzi o wojnę USRAela przeciwko UE pisano

  - http://miksa.neon24.pl/post/132759,turecki-gambit#comment_1321567
 • @Nibiru 17:15:06
  Należałoby niezwłocznie utworzyć narodową fundację na rzecz wykupienia apartamentów lub domów jednorodzinnych (rezydencji) na osiedlach (pewnie zamkniętych, strzeżonych), na których mieszkają ci prezydenci, dla tych najeźdźców których oni nam tutaj chcą sprowadzić.
  Myślę, że każdy normalnie myślący Polak złoży się przynajmniej po 100zł na tą fundację narodową w obronie Polski.
  Myślę nawet, że jest to obowiązek każdego Polaka.
  Ci krótkowzroczni prezydenci myślą, że oni są bezpieczni, bo mieszkają na strzeżonych osiedlach. Ale.. panowie i panie prezydenci, kiedyś będziecie musieli z tego osiedla wyjechać na ulice waszych miast i co powiecie, gdy zobaczycie, że samochody pod waszymi urzędami są palone, szyby witryn wybijane, wszystko dookoła niszczone a po powrocie na wasze osiedle zorientujecie się, że wasze apartamenty także są już zamieszkałe, bo najeźdźcy stwierdzili wasze domy też im się należą?
 • @Nibiru 20:17:08
  myślę, że to będzie miało sens, bo do tej pory, to sąsiedzi stoją murem za takim jednym z drugim, co pokazał protest Pana Rybaka przed domem Frasyniuka (na YT jest film).
  Jeżeli jednak ci sąsiedzi odczują skutki popierania takiego "tolerancyjnego" delikwenta, to dają mu stosownie popalić. A to że przeniesie się do innej zatoki czerwonych świń, to nie szkodzi, bo fundacja kupi następną rezydencję koło delikwenta. Musiałby się wynieśc z Polski, ale warto chyba wydać każde pieniądze, żeby tacy zdrajcy, jak widać bezkarni, wynieśli się z Polski.
  P.S. nie wiem na co liczą ci prezydenci miast? czy oni są aż tacy naiwni, że myślą, że mają zapewnione miejsce w jednym z tych podziemnych miast-bunkrów pod większymi miastami w Niemczech, czy pod Św Gothardem?
  Przecież oni pójdą pod islamski nóż razem z nami. I nie pomogą im nawet kałasznikowy w które pewnie będą wyposażeni na wszelki wypadek, bo ilu zdążą zabić, 30?. Zanim wymienią magazynek to 100 następnych rozszarpie ich na kawałki/ Na co oni liczą? na wdzięczność, za to że zbrodniarzy wpuścili do Polski?
 • tak
  Niestety to jest zaawansowane stadium raka. To tylko chirurdzy ze wschodu potrafia leczyc.
  Pozdr.
 • Niepokojący raport o muzułmanach w Austrii: co trzeci jest gotów zginąć za wiarę i uważa zabójstwa honorowe za słuszne
  Według portalu uniwersytet przepytał reprezentacyjną grupę 1129 muzułmanów (w Austrii żyje ok. 700 tys. wyznawców Allaha) na temat posiadanych przez nich wartości oraz nastawienia do polityki, religii, rodziny i społeczeństwa. Byli wśród nich Turcy, Syryjczycy, Bośniacy, Czeczeńcy, Afgańczycy, Somalijczycy oraz Irakijczycy.
  Z badania wynika, że ponad połowa uchodźców oraz 40 proc. imigrantów tureckiego pochodzenia uważa iż to, że mężczyzna nie podaje ręki kobiecie jest „całkowicie zrozumiałe”. 70 proc. wszystkich ankietowanych pragnie, by islam odgrywał w ich własnej rodzinie dużą rolę, a jedna czwarta uważa, że islam powinien także odgrywać dużą rolę w społeczeństwie. Wśród Somalijczyków ten pogląd wręcz dominuje (74 proc. z nich tak uważa).
  Jedna czwarta uchodźców ponadto pragnie, by prawo szariatu regulowało ich codzienne życie. Ten pogląd- jak pisze „heute.at” - szczególnie często wyrażali uchodźcy z Czeczenii oraz z Afganistanu. 34 proc. imigrantów pochodzących z Turcji wyraziło poza tym pogląd, że obowiązujące w Austrii prawo jest dla nich „niewłaściwe”, bo nie pozwala im na swobodną praktykę wiary.

  https://wpolityce.pl/swiat/353173-niepokojacy-raport-o-muzulmanach-w-austrii-co-trzeci-jest-gotow-zginac-za-wiare-i-uwaza-zabojstwa-honorowe-za-sluszne

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031