Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
43 posty 268 komentarzy

Świat według Kowalskiego

kowalskijan584 - zastanawiam się, dlaczego Polacy są tacy ciapowaci i co zwykły kowalski może z tym zrobić? Każda droga ku poprawie składa się z tysięcy małych kroków więc tutaj będę je gromadził

Stara dobra, Gazeta...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Od lat nie kupowałem Gazety Wybiórczej lecz stare przysłowie mówi, że wroga należy poznawać. Zatem dnia 21 września 2015-go roku kupiłem jeden taki egzemplarz.


I całe szczęście że kupiłem!

Inaczej nie wiedziałbym, że za uchodźców jestem odpowiedzialny... ja.

Pan Jacek Żakowski na drugiej stronie GW rozpacza jak to "Bułgarzy, Czesi, Estończycy, Gruzini, Litwini, Łotysze, (...) środkowo-wschodni Europejczycy" rozwaliliśmy Irak, a potem porzuciliśmy go przez co został zajęty przez islam. To my (Polacy) "pyszniliśmy się (...) że mamy swoją prowincję w Iraku" a teraz nie chcemy przyjąć uchodźców.

Pan Żal-kowski chyba nie zrobił "research"-u (przeglądu, chociaż od takich zadań to ma pewnie asystentkę) i stąd te głupoty.


Zrobiłem więc za niego taki amatorski zupełnie "research" i wyszło mi, że we wszystkich tych operacjach na Bliższym i Dalszym Wschodzie najwięcej wzięło udział na raz jakieś 2600 Polaków (w Afganistanie) a ich typowa liczba (zależnie od wojny) była zazwyczaj w granicach kilkuset żołnierzy. W tym czasie USA, Niemcy, Wielka Brytania i Francja wysyłały tam dziesiątki tysięcy swoich żołdaków.

POlscy żołdacy stanowili najwyżej kilka procent ... ale mamy się czuć winni za miliony uchodźców.

Bo zgodnie z przyjętą taktyką, fakty się nie liczą a Polakom trzeba wmawiać poczucie winy... wmawiać ... wmawiać bez końca.

W sumie to jednak jestem na plusie, dawno się tak nie uśmiałem jak czytając te wypociny.


I dlatego będą Gazietkie Wybiórczą kupował coraz częściej :)

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930